آخرین تورها

ویزا

ویزای تایلند

ویزای تایلند در واقع مجوز ورود به کشور تالند است ومانند بسیاری از کشورها توسط سفارتخانه های مستقر در داخل کشور درخواست کننده ویزا صادر می شود.سفارت تایلند در ایران نیز یکی ازسفارتخانه های فعال در صدور روادید برای مسافرانیست که قصد سفر سیاحتی به تایلند دارند وروزانه صدها عدد ویزای توریستی تایلند توسط این سفارتخانه صادر وتحویل مسافران سفر تایلند می گردد.ویزای توریستی تایلند حداکثر یک هفته کاری بطول می انجامد و دارنده ویزا سه ماه فرصت دارد تا به تا یلند سفر کرده وتا یک ماه در تایلند از زیبائیهای این کشور استفاده نموده وسفری خاطره انگیز را برای خود وهمراهان به یادگار بگذارد.

 

مدارک مورد نیاز برای ویزای تایلند

اصل پاسپورت فعلی با حداقل هفت ماه اعتبار

دو قطعه عکس تمام رخ سه در چهار

کپی از صفحه اول ودوم شناسنامه و در صورت وجود صفحه توضیحات

کپی از پشت وروی کارت ملی

تکمیل فرم مشخصات فردی شامل آدرس ،شغل،محل کار وتلفن

درج امضای مسافر روی پاسپورت که با امضای روی فرمها مطابقت داشته باشد

داشتن گذرنامه جداگانه برای هر نفر حتی نوزادان

بیمه نامه مسافرتی برای افراد بالای شصت سال

ویزای امارات - ویزای دبی

ویزای امارات بعنوان مجوز ورود به شیخ نشین امارات متحده عربی از ضروریات تور دبی و سفر به امارات محسوب می شود.

ویزای دبی(امارات متحده عربی )در دبی بر خلاف ساير کشورهای جهان توسط اداره مهاجرت و وزارت کار این کشور صادر می شود و نه توسط سفارت خانه های امارات در دنيا. نياز به ويزای دبی و روشهای اخذ آن برای مليت های و مسافران کشورهای مختلف، تفاوت بسياری دارد و قوانين مربوط به آن بدون اطلاع قبلی تغيير می کنند. لذا قبل از سفر حتما با شماره های 3_65279770 021 تماس و اطلاعات لازم را و آخرین مقررات و تغییرات جهت اخذ ویزای دبی ر اکسب نموده و نسبت به تهيه ويزا ی دبی اقدام فرمایید. تمامی مسافران تور دبی به جز افراد ساکن کشورهای عضو شورای همکاری خليج فارس(عربستان سعودی ، بحرين، کويت، قطرو عمان) می بايست ويزای امارات را تهيه نمايند.

برای صدور ويزا به هر علتی مثل تجارت، سياحت ،اقامت ،تحصیل و غيره، سازمان، شرکت و ياشخصی  در دبی می بايست ضمانت تقاضا کننده ويزای دبی را به عهده بگيرد و بدين ترتيب عملا و قانونا مسئول همه اعمال مسافر در تور دبی وسفر به دبی شناخته می شوند و بايد مسافر را در تاريخ مقرر از کشور خارج نماید. اين مسئول در امارات متحده به نام "کفيل" مشهور است. لذا برای صدور ويزا يک کفيل لازم است که واجد شرايط کفالت می باشد. کفيل در دو صورت می تواند برای مسافر ويزا درخواست نمايد. اول اينکه از نزديکان مسافر باشد که در اين صورت بايد فرم نسبيت از سفارت مربوطه دريافت کند و يا رابطه تجاری داشته باشد. در روش دوم بر اساس رابطه های کاری و تجاری، سازمانهای دولتی و شرکتهای خصوصی می توانند برای مسافر خود درخواست ويزا نمايند. لازم به يادآوری است که ويزاهای توريستی دبی و يا زيارتی دبی توسط خطوط هوايی، هتل ها و يا آژانس های مسافرتی درخواست می شود (به همین علت برخی ازآژانسهای مسافرتی از کلیه مسافرین تور دوبی خود ضمانت اخذ می نمایند:

ویزای توریستی دبی: اين ويزا يک ماهه می باشد

ويزای ترانزيت: مدت اين ويزا 14 روز است و روز ورود و خروج محاسبه نمی شود. اين ويزا از طرف اداره مهاجرت دبی صادر می شود. ویزای ترانزیت دبی قابل تمديد نمی باشد.

ویزای زیارتی:اين ويزا  اتباع سایر کشورها صادر می گردد. شهروندان کشورهايی که در جدول زير مشاهده می کنيد، می توانند ويزای خود (ويزای زيارتی) را بصورت رايگان در هنگام ورود به فرودگاه دبی دريافت نمايند

ویزای سریع:معمولا در بیست و چهار ساعت صادر می گردد.و پانزده روز از تاریخ ورود اعتبار دارد

مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای چین بشرح ذیل می باشد:

دعوتنامه از طرف کفیل اماراتی
ارائه چک ضمانت بازگشت براي مسافران كشور امارات متحده عربي الزامي است.ولی برای مسافرین تور دبی بنا به صلاحدید مدیریت آژانس تفریحات چکی در یافت نمی گردد.در صورت نیاز به چک،چك ارائه شده فقط در وجه شرکت مسافرتی  تفریحات صادر شده و هيچ گونه عبارت از قبيل ضمانت و امانت نبايد در چك نوشته شود)

مدارک می تواند بصورت ایمیل و یا فایل اسکن رنگی ارائه گردد.

ویزای امارات بصورت برگه ای می باشد و کپی آن هم مورد قبول است

ویزای دبی بدون عکس نیز مورد قبول می باشد

ویزای هند

ویزای هند مانند اکثر کشورها بعنوان مجوز ورود به هندوستان و از ضروریات تورهند و سفر به سرزمین پر رمزوراز هندوستان بحساب می آید

ویزای هند مانند ویزای بسیاری ازکشورها توسط سفارتخانه های هندوستان صادر می گردد در ایران نیز این ویزا توسط سفارتخانه هند در ابران صادر می گردد. قوانین ورود به کشور هندوستان ومدارک لازم جهت اخذ روادید همواره از طرف وزارت خارجه هندوستان در حال تغییر است . لذا قبل از مراجعه به این سفارتخانه ودرخواست ویزا  حتما با شماره های 3_65279770 021 تماس و اطلاعات لازم را و آخرین مقررات و تغییرات جهت اخذ ویزای هند اکسب نموده   و نسبت به تهيه ويزا ی هندوستان اقدام فرمایید. 

در حال حاضربرای درخواست ويزا به هر علتی مانند تجارت، سياحت ،اقامت ،تحصیل و غيره اطلاعات کامل محل اقامت مسافرومدت زمان اقامت وهدف از سفر وتعداد سفرهای قبلی به هندوستان وحتی بلیط رفت وبرگشت هند بطور کامل باید به اطلاع سفارت هند در تران برسد

مدارک مورد نیاز برای ویزای هند

اصل پاسپورت فعلی با حداقل هفت ماه اعتبار

دو قطعه عکس تمام رخ سه در چهار

کپی از صفحه اول ودوم شناسنامه و در صورت وجود صفحه توضیحات

کپی از پشت وروی کارت ملی

تکمیل فرم مشخصات فردی شامل آدرس ،شغل،محل کار وتلفن

درج امضای مسافر روی پاسپورت که با امضای روی فرمها مطابقت داشته باشد

داشتن گذرنامه جداگانه برای هر نفر حتی نوزادان

بیمه نامه مسافرتی برای افراد بالای شصت سال

ویزای برزیل

ویزای برزیل بعنوان مجوز ورود به جمهوری فداتیو برزیل از ضروریات تور برزیل و سفر به پرجمعیت ترین کشور آمریکای لاتین محسوب می شود.

ویزای توریستی برزیل
کلیه افرادی که به قصد گردشگری و بازدید کشور برزیل ومتقاضیان تور برزیل می‌توانند درخواست ویزای توریستی برزیل نمایند. ویزای توریستی برزیل به متقاضی اجازه می دهد بمدت سه ماه در برزیل اقامت و از مکانهای توریستی و جاذبه هی طبیعی این کشور دیدن نماید واجازه‌ کار یا اقامت بیشتر از مدت زمان اعتبار ویزا را نمی‌دهد .ویزاهای توریستی برزیل از طریق سفارت جمهوری فدراتیو برزیل در تهران صادر می‌شود و امکان تمدید آن در کشور برزیل به هیچ وجه وجود ندارد. جهت تقاضای روادید برزیل، حضور متقاضی الزامی نمی باشد و مصاحبه انجام نمی‌گیرد و آژانس مسافرتی تفریحات می تواند بعنوان نماینده یا وکیل متقاضی نسبت به تحویل مدارک و اخذ ویزا اقدام نماید.به دلیل تعداد زیاد متقاضیان در ماه‌های تابستان و هم‌چنین قبل از تعطیلات عید نوروزو مسابقات فوتبال و جام جهانی ممکن است بررسی مدارک و صدور ویزا زمان بیشتری بطلبد. متقاضی بهتر است برای قطعی‌کردن تاریخ سفر، به این زمان‌ها توجه داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای ویزای برزیل

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای برزیل بشرح ذیل می باشد:

الف-تکمیل فرم پنج برگی سفارت در سایت سفارت برزیل و گرفتن پرینت از تمام صفحات و ارسال الکترونیک آن و دریافت کد رهگیری از سایت

ب-ارائه اصل گذرنامه مستقل با حداقل شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر

ج-ارائه اصل شناسنامه

د-سه قطعه عکس رنگی تمام رخ

ه-آدرس محل کار وسکونت

و-در صورت اشتغال به کار، مدارکی که نشان‌گر شغل و اعتبار شغلی متقاضی صدور ویزاباشد (مانند کپی روزنامه رسمی، پروانه کسب، گواهی اشتغال به کار به نام مسافر، میزان حقوق دریافتی، تاریخ مرخصی مطابق با تاریخ رفت و برگشت)که می بایست ترجمه رسمی گردد

ز-در صورت اشتغال به تحصیل گواهی اشتغال به تحصیل ترجمه رسمی شده

ح-گواهی مالی و بانکی سه ماهه بهمراه تاریخ افتتاح حساب که می بایست ترجمه رسمی گردد

ط-اصل بلیط صادر شده به مقصد برزیل

ی -واچر رسمی رزرو هتل برای کل مدت اقامت در برزیل

آمار سایت

GOTO_TOP
طراحی توسط سالیز وب | salizweb.ir *** خریدشارژ آنلاین با سالیز شارژ
گروه برنامه نویسی و طراحی وب سالیز